AKTUALNOŚCI

powrót|

drukWersja do druku

„Seniorzy na medal”

Dodano: 2023-09-27 - godz: 08:47 | Odwiedzin: 54

W dniu 09.09.2023 r. grupa 29 seniorów z gminy Długosiodło brała udział w Mazowieckiej Sportowej Senioradzie 2023 pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. Impreza odbyła się w miejscowości Mrozy w hali sportowej. Celem imprezy było upowszechnianie sportu i rekreacji wśród seniorów, tworzenie warunków dla aktywności fizycznej seniorów, podniesienie sprawności fizycznej osób starszych, promocja zdrowego stylu życia oraz rozszerzenie możliwości kontaktu z rówieśnikami.

Gminę Długosiodło reprezentowali seniorzy z trzech klubów seniora, byli to seniorzy z Klubu Seniora „Bosewskie Starszaki”, z Klubu Seniora z Jaszczułt „Jutrzenka” i z Klubu Seniora z Chrzczanki „Strażnicy Tradycji”. Wszyscy uczestnicy otrzymali tzw. „Zestaw startowy”. Po zaciętej sportowej rywalizacji nasi sportowcy zdobyli 3 medale w tym 2 złote i 1 srebrny. Medalistami zostali przedstawiciele Klubu Seniora „Bosewskie Starszaki”, Pan Mieczysław Długołęcki, który zdobył 2 złote medale i Pan Zdzisław Cholewski - zdobył medal srebrny.

W trakcie rywalizacji sportowej, w hali sportowej odbywały się występy artystyczne. Nasi Seniorzy brali czynny udział w zabawie.

Opiekunami wyjazdu z ramienia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Długosiodle były: Bożena Orłowska i Beata Nasiadko.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Długosiodle pragnie serdecznie podziękować Pani Ewie Karczewskiej – Zastępcy Wójta Gminy Długosiodło i Przewodniczącej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Długosiodle za dofinansowanie przedsięwzięcia.

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DŁUGOSIODLE

ul. Adama Mickiewicza 15

07-210 Długosiodło

tel/fax: (29)74-12-158

e-mail: gops@dlugosiodlo.pl

© GOPS Długosiodło |2011 - 2023|

Kontakt z webmasterem