AKTUALNOŚCI

powrót|

drukWersja do druku

W poszukiwaniu klimatu świątecznego

Dodano: 2020-01-21 - godz: 10:18 | Odwiedzin: 69

„W poszukiwaniu klimatu świątecznego”

W dniu 15.12.2019 r. odbył się wyjazd do Warszawy, w którym uczestniczyło 43 seniorów z czterech klubów seniora. Celem wyprawy było zachęcenie do spędzania czasu w atmosferze wyjazdu integracyjnego. Uczestnicy początek swojej wyprawy rozpoczęli od filmu pt. „Jak poślubić milionera” w Multikinie Targówek. Film ten to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

Seniorzy mieli możliwość także podziwiać Pałac Wilanowski -była to wystawa plenerowa, w ramach której tysiące kolorowych diod ułożone były w finezyjne kształty. Seniorzy odwiedzający wilanowski park po zmroku wkroczyli w przestrzeń, w której mogli się poczuć jak na królewskim dworze w świątecznym klimacie itp. Nie każdy miał możliwość wcześniej obejrzenia tej przepięknej inscenizacji. Seniorzy nadzorowani byli przez pracowników socjalnych, którzy dbali o bezpieczeństwo grupy.

Cały wyjazd miał charakter integracyjny urozmaicony wieloma atrakcjami wiążącymi w sobie ogólną kulturę oraz dobrą zabawą.

Osoby zaangażowane w realizację projektu Monika Morawska, Elżbieta Michalak, Katarzyna Piórkowska.

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DŁUGOSIODLE

ul. Kościuszki 2

07-210 Długosiodło

tel/fax: (29)74-12-158

e-mail: gops@dlugosiodlo.pl

© GOPS Długosiodło |2011 - 2020|

Kontakt z webmasterem