AKTUALNOŚCI

powrót|

drukWersja do druku

Centrum Aktywnego Seniora – warsztaty pielęgnacyjno – makijażowe "Dbamy o urodę"

Dodano: 2020-01-07 - godz: 15:10 | Zmodyfikowano: 2020-01-07 - godz: 15:13 | Odwiedzin: 94

Centrum Aktywnego Seniora – warsztaty pielęgnacyjno – makijażowe "Dbamy o urodę"

Podczas spotkania, które odbyło się 11 grudnia 2019 r. w ramach Centrum Aktywnego Seniora zadbaliśmy o piękno i urodę naszych Seniorów. Gośćmi specjalnymi były Pani Marta Borek oraz Pani Marzena Kalinowska – ekspertki ds. urody.

Pani Marta wprowadziła wszystkich w temat dbania o urodę, przedstawiając podstawowe zasady jakimi należy kierować się w trosce o siebie. Uczestnicy spotkania mieli okazję indywidualnie uzyskać informacje na tematy, które ich szczególnie interesowały oraz dowiedzieć się jakie „triki” kosmetyczne stosować, aby dodatnio wpływały na urodę. Na warsztatach przeprowadzono zabiegi pielęgnacji dłoni i twarzy. Następnie dla wszystkich chętnych seniorów była przygotowana niespodzianka, tj. makijaż twarzy.

W spotkaniu uczestniczył kierownik GOPS Katarzyna Piórkowska oraz pracownicy Elżbieta Michalak, Bożena Orłowska i Anna Piątek. Na zakończenie kierownik podziękowała Paniom Marcie Borek i Marzenie Kalinowskiej za poświęcony czas i cenne rady.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza płci pięknej, choć panowie także z dużym zainteresowaniem słuchali porad Pań.

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DŁUGOSIODLE

ul. Kościuszki 2

07-210 Długosiodło

tel/fax: (29)74-12-158

e-mail: gops@dlugosiodlo.pl

© GOPS Długosiodło |2011 - 2020|

Kontakt z webmasterem