AKTUALNOŚCI

powrót|

drukWersja do druku

Bal Seniora

Dodano: 2019-10-29 - godz: 10:22 | Odwiedzin: 131

Bal Seniora

W środowy wieczór (09.10.2019) w Sali Sonata w Rząśniku odbył się bal w prawdziwie karnawałowym stylu. Ponad 80 seniorów uczestniczyło w Balu Seniora - kolejnej tego typu imprezie w Gminie Długosiodło. Cel spotkania był oczywisty - rozgrzać parkiet do czerwoności i dobrze się bawić.

Oficjalnego otwarcia Balu Seniora dokonał Wójt Stanisław Jastrzębski, Zastępca Wójta Ewa Karczewska oraz od Przewodnicząca Rady Gminy - Teresa Paradowska, Dyrektor Gminnego Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji - Ewa Krysiak oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Katarzyna Piórkowska. Złożyli seniorom najlepsze życzenia z okazji Dnia Seniora Wszyscy życzyli seniorom przede wszystkim zdrowia, bo gdy będzie im dopisywało to z energią i chęcią do działania jaką posiadają, mogą jeszcze przenosić góry. Dla każdego Klubu Seniora przygotowano życzenia. Każdy Senior otrzymał słodki upominek.

Tańców nie było końca, a oprawę muzyczną zapewniał charyzmatyczny zespół MARZENIE. Serdecznie dziękujemy wszystkim Seniorom za wspólną zabawę, byliście wspaniali! Do zobaczenia za rok na kolejnym Balu Seniora!

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DŁUGOSIODLE

ul. Kościuszki 2

07-210 Długosiodło

tel/fax: (29)74-12-158

e-mail: gops@dlugosiodlo.pl

© GOPS Długosiodło |2011 - 2020|

Kontakt z webmasterem