GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DŁUGOSIODLE

Adres strony: http://gops.dlugosiodlo.pl/aktualnosci.php?id=287

Czas wydruku: 2024-04-20 godz: 09:55

AKTUALNOŚCI

Bal Seniora 2022

Dodano: 2022-12-01 - godz: 13:59 | Zmodyfikowano: 2022-12-01 - godz: 13:59 | Odwiedzin: 160

Bal Seniora w Długosiodle odbył się w środę, 16 listopada 2022 r. Ach, cóż to była za impreza! Seniorzy z gminy Długosiodlo pokazali, jak należy się bawić i korzystać z życia. Wszystkiego było pod dostatkiem.

Dziesiątki seniorów spotkały się pod wieczór w Centrum Kultury w Długosiodle na wielkiej zabawie, pełnej tańców, pogawędek i... upominków.

Życzenia, gratulacje i podziękowania złożyli Seniorom: Wójt Stanisław Jastrzębski, Zastępca Wójta Ewa Karczewska i Przewodnicząca Rady Gminy Teresa Paradowska. Życzyli im wiele długich lat w dobrym zdrowiu, życzliwości i miłości najbliższych, rozwijania pasji i zainteresowań oraz realizacji niespełnionych dotąd marzeń. Wręczyli im też listy gratulacyjne i upominki. Po powitaniach i wstępnym posiłku rozpoczęła się z kolei zabawa na parkiecie. Seniorzy z niebywałą energią tańczyli do muzyki w wykonaniu zespołu ARO DANCE, dotrzymując kroku i w tańcach wolnych i w szybszych oraz swobodnych.

Jak widać Bal Seniora to okazja nie tylko do spotkań ale także do integracji między klubami . To dla wielu seniorów również chwila na oderwanie się od problemów, trosk i samotności.